Zájazd Číra radosť / MsKS / Revúca

Zájazd Číra radosť / MsKS / Revúca

Aj v novej sezóne s radosťou pokračujeme v sérii zájazdov po Banskobystrickom kraji v rámci Roku Slovenského divadla 2020 s projektom nazvaným Divadlo Štúdio tanca k Vám. Ten má za ambíciu priniesť aktuálne umenie a súčasný tanec aj na miesta, kde sa s ním bežne ľudia nestretávajú. Môžete sa tešiť na silné témy a svieže tanečné výkony v podaní nášho medzinárodného umeleckého súboru a v prípade tohoto predstavenia aj na svieže výkonu mladých tanečných talentov z pohybových kurzov nášho divadla.

Tanec a deti – to sa k sebe hodí!

Hravé tanečné predstavenie spájajúce profesionalitu medzinárodného umeleckého súboru a spontánnosť najmenších tanečníkov z pohybových kurzov Divadla Štúdio tanca. Medzigeneračná tanečná oslava založená na radosti z prítomného okamihu a tanca, ktorý svojou nevinnosťou zaručene odháňa chmáry „dospeláckeho“ sveta.

Od detí – pre deti, ich rodiny a pre každého, s vnútorným dieťaťom v sebe.

choreografia: Zuzana Ďuricová Hájková,Tibor Trulik
výprava: Marek Gašpar Šafárik
hudba: Matej Háasz
svetelný dizajn: Ján Čief

Interpretácia: 

Tibor Trulik (Slovensko), Michaela Mirtová (Slovensko), Bartosz Przybylski (Poľsko), Laura Carolina Garcia (Čile), Jason Yap (Malajzia), Julie Charalambidou (Cyprus), Felipe Valera (Španielsko)

a deti z pohybových kurzov divadla

Anička Opravilová, Lucas Giertl, Eliška Šebestová, Vilma Tešlárová
alebo
Benedetta Tattoni, Sára Župníková, Tereza Donovalová, Tereza Dianiška