Tančiareň / empatický JUKEBOX

Tančiareň / empatický JUKEBOX

Predvianočná Tančiareň v Divadle Štúdio tanca poteší telo aj dušu. Celý večer sa ponesie v znamení pomoci:

  1. Príďťe si užiť pohyb v rytme hudby, ktorú si môžete sami zvoliť. Počas večera si totiž za príspevok pre neziskovú organizáciu Jedenrodič môžete od DJa vypýtať song, ktorý vás dostane na parket.
  2. Na decembrovú Tančiareň okrem seba a svojej rodiny či priateľov môžete priniesť materiálnu pomoc pre utečencov z Ukrajiny.
    Zišlo by sa im:
  • pánske a dámske deodoranty
  • teplé oblečenie a zimná obuv pre deti od 6 rokov a dospelých
  • hračky
  • športové potreby (boby, sánky, lyže…)
  • bytový textil (obliečky, uteráky…)

O neziskovej organizácii Jedenrodič

Organizácia Jedenrodič má za cieľ zlepšiť životy jednorodičov s jedným, alebo viacerými deťmi, prostredníctvom reálnej pomoci a zlepšenia podmienok v sociálnom systéme Slovenska. Pomáha rodinám, kde pri výchove detí je prítomný iba jeden rodič. Ten druhý rodič sa odsťahoval, rozviedol a nepodieľa sa rovnakou mierou na výchove detí, nehlási sa k dieťaťu alebo zomrel.

O Centre materiálnej pomoci

Centrum materiálnej pomoci vzniklo v priestoroch Banskobystrického samosprávneho kraja dobrovoľníckou iniciatívou. V Centre materiálnej pomoci je vydávaná pomoc výlučne z darov fyzických osôb, resp. od súkromných podnikateľov, súkromných spoločností a neziskových organizácií, prípadne občianskych združení. Pomoc poskytuje ľuďom na úteku pred vojnou na Ukrajine, ktorí sa preukážu statusom dočasného útočiska. 

__________________________

Tančiareň v DŠT

Aktivuj sa – daj si pauzu. Vytancuj sa, kým vládzeš. Zahoď starosti, vrhni sa na pódium, vyčisti si hlavu a spočítaj si svaly. Uži si pohyb tela, objav svoj osobný štýl alebo sa inšpiruj po boku našich profi tanečníkov. Pravidelné tematické tanečné večery v Divadle Štúdio tanca pokračujú svojim ďalším vydaním.

Vstupné

Zaplať podľa chuti!
Vyber si z rôznych hodnôt vstupného podľa vlastného gusta.

3, 5 alebo 8 eur