Aha! Cindy

Aha! Cindy

Večer podľa novej členky tanečného súboru Divadla Štúdio tanca Cindy Ng.

Celý umelecký súbor Divadla Štúdio tanca sa postupne predstaví prostredníctvom večerov Aha!, nového pravidelného formátu divadla. S ako prvou sa zoznámime so Cindy Ng. Počas večera Aha! Cindy nám Cindy priblíži svoju krajinu, svoju osobnosť, kultúru a vlastnú umeleckú tvorbu.

Cindy pochádza z Malajzie. Počas svojho večera sa chce predstaviť prostredníctvom svojich čínskych koreňov. Tešiť sa teda môžeme na čínsky nový rok!

Cindy sľubuje večer plný tradičného jedla, hudby, rozprávania sa a osláv.

Ak máte chuť prispieť k atmosfére, prídite v Cindynom odporúčanom dress code: v červených, čiernych, modrých alebo bielych farbách!

CINDY NG (Malajzia)

Po absolvovaní Hongkonskej akadémie múzických umení v roku 2019 sa Cindy pripojila k postgraduálnej skupine s názvom BODHI PROJECT Dance Company v SEAD. Po odchode zo skupiny začala pracovať na voľnej nohe v Nemecku a spolupracovala s Paper Tiger Theatre Studio, Münchner Kammerspiele a Azimuth Arts and Dance Ensemble. Okrem toho, že je interpretkou, Cindy vytvorila aj vlastné choreografie, ako napríklad Parasite, Amidst the F.O.G. a F.O.G. S režisérmi a filmármi spolupracovala aj na dokumente – „Nechodím, tancujem“ od Darrena Tana, ktorý mal premiéru v Macau, Hamburgu, Taiwane a Holandsku a na krátkom filme Mu Wanga „Nepoetické básne“, ktorý mal premiéru v r. Stuttgart. Od roku 2022 je členkou súboru Divadla Štúdio tanca.