Zápis do kurzov/september 2020

Zápis do kurzov/september 2020

Zápis do kurzov a nultá hodinka dopadli na výbornú. Šóry na zápis sa hadili dokonca ešte aj po podujatí. Tancovať s nami chcú deti, mladiství i dospelí a väčšina kurzov hlási plný stav. Vážime si vašu dôveru. Miesto pre vás by sme však ešte vedeli nájsť v týchto kurzoch:

Kreatívny tanec s Julie ( od 12 rokov ) – Julie Charalambidou / Cyprus (60 min. / 1 x týždenne, ŠTVRTOK 16:40 – 17:40 / platba: 80 € / semester )

V tomto kurze sa budeme snažiť pochopiť základy princípu vytvárania pohybu, vychádzajúc z nápadu za pomoci improvizácie, času, priestoru, energie a samozrejme úsmevu. Keďže choreografiou sa zaoberám aj osobne, podelím sa s vami o viaceré z mojich vlastných kreácií, ktoré sú väčšinou založené na vlastných štylistických nápadoch a východiskách. Pre tento kurz nie je stanovená konkrétna úroveň pohybu.

Tanec s Jasonom (od 15 rokov) – Jason Yap / Malajzia (60 min. / 1 x týždenne – ŠTVRTOK 16:40 – 17:40 / platba: 80 € / semester )

Urban Dance je štýl tanca, komunity a životného štýlu, ktorý sa točí okolo choreografických diel. Choreografia je ovplyvnená niekoľkými rôznymi tanečnými štýlmi, ale vo svojom vnútri vychádza z vlastnej interpretácii hudby choreografom. Jason spolu s vami zmieša vplyvy hip hopu, lyrických štýlov kombinovaných s intenzívnym prežívaním hudby.

Pilates – Julie Charalambidou / Cyprus (60 min. / 1 x týždenne – PONDELOK 16:40 – 17:40, jednorázový poplatok 3,50 € v hotovosti na mieste)

Naše spoločné hodiny sa budú zaoberať základnými technikami a princípmi Pilatesu s cieľom posilniť svaly celého tela. Využijeme niektoré zo základných dynamických cvičení Pilatesu, ako aj strečing a rôzne iné zahrievacie cvičenia.

Zápis prebieha do konca septembra.
Ak máte záujem o kurzy neváhajte nás kontaktovať na production@studiotanca.sk alebo na 0902 67 27 99

Pre viac info o kurzoch kliknite sem.

Tešíme sa na vás!